İtb Danışmanlık

Muafiyet Mektubu (diğer isimler :. gümrük açıklayıcı mektup Muafiyet Mektubu)  – ürünler zorunlu uygunluk tabi olmadığı uzman açıklama sağlar akredite sertifikasyon kuruluşu tarafından verilen resmi bir belgedir.

 

bir mektupta ürünün zorunlu uygunluk onayı gerektirmez belirlendiği göre, normatif belgelere yapılan referansları belirtir. yönetmelik değişiklikleri bu mektupta belirtilen ürünlerle ilgili dek mektup, belirsiz sürelidir.

Bu belge ürünlerin kalitesini temsil etmez unutmayın.

ürünleri kendi ürünlerinin yüksek kalitesini sağlamak için, zorunlu uygunluk ve üretici veya herhangi bir sebeple gerekli ürünleri tedarikçisi tabi olmayan durumlarda, sorunu mümkün gönüllü sertifika uygunluk ya da (ürünlerin sıhhi güvenliğini tasdik) uzman görüşü Rospotrebnadzor.

 

Belge Tescil Maliyetleri

ITB Danışmanlık olarak uzman danışman kadromuz ile ürünlerinizin hangi belgeye tabi olduğunu belirleyerek sizlere profesyonel yardım sunmaktayız.

Doğru Belge temini ve ilgili belge için gerekli zaman hesaplamasını belirleyebilmek adına Online Başvuru formumuzu doldurarak bizlere iletmenizi rica ederiz. Belgenin eksiksiz doldurulması ve imzalı&kaşeli olması bizler için önemlidir.  Farklı şekilde yapılan başvurular malesef işleme alınmayacaktır.  İnceleme 1 iş günü içerisinde yapılarak, hiçbir şekilde ücretlendirmeye tabi değildir.

Yapılan inceleme sonucunda hangi belgenin gerektiği, belge temin süresi ve fiyatları sizlere bir teklif olarak iletilecektir. Onaylamınız ve peşinatın alımı ile işlemler başlatılacaktır.

Tüm konular ile ilgili olarak aşağıdaki iletişim adreslerinden uzmanlarımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

WhatsApp chat