Bizi yakından tanıyın

Kurumsal

İşinizi büyütmek için çözümler sunuyoruz

Biz Kimiz?

ITB Danışmanllık, 2015 yılında Bursa’da özellikle Rusya, Ukrayna, Belarus,Kazakistan ve Ermenistan yani kısaca EAC ülkelerine, sertifikasyon ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla Hakkı Emre Tezcan ve Fırat Çetin ortaklığı ile kurulmuştur. Hakkı Emre Tezcan Bureau Veritas ve SGS gibi üçüncü taraf gözetim şirketlerinde uzun süre Uluslararası Ticaret ve Hükümet Kontratları alanlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmuştur. Rusya ve EAC sürecini çok yakından takip etmiş ve projelerde görev almıştır. Fırat Çetin, babası Halil Çetin’in ikili ilişkileri ve 2 yıl Moskova’da yapmış olduğu yüksek lisans programı sayesinde hem yabancı dilini geliştirmiş hem de dış ticaret anlamında ilişkilerde bulunmuştur.

Şuan büyük gözetim firmalarınında Gümrük Birliği Sertifikalandırma süreçlerinde hizmet sağlamasının yanı sıra artık 2019 hedefleri arasına kendi satış ve pazarlama faaliyetlerini de eklemiş durumdadır. 4 yılık bu süreç içerisinde edinilmiş olan saha tecrübesi artık ITB Danışmanlık olarak kendi ayaklarının üzerinde durarak süreçleri yönetebileceği düşünülmektedir.

 

Bu anlamda birçok adım atmaktayız. İlgili süreçler hakkında eğitimler, firmalara farklı anlamda da danışmanlık hizmetlerinin sağanması gibi ikincil süreçteki genişleme planlarının da hayata geçirilmesi için köklerini daha derinlere sararak oluşabilecek fırtınalara karşı dayanma kapasitesini her zaman arttırmaktadır. Buda bizimle çalışan müşteriler için çok büyük bir güven kaynağı oluşturmaktadır. Çünkü biz prensip gereği her zaman müşteri menfaatlerini kendi önceliğimizin önüne koymayı tercih ederiz. Doğru ve dürüst olmayan hiçbir uygulama yada çıkar ilişkileri ITB danışmanlık bünyesinde oluşabilecek süreçler değildir.

WhatsApp chat